Szanowni Państwo,

 

W 2017 roku otworzyliśmy dla Państwa nowoczesną placówkę  medyczną o nazwie Klinika Złotowska.

Klinika znajduje się w Poznaniu przy ulicy Złotowskiej 63.

W trosce o komfort i bezpieczeństwo naszych Pacjentów obiekt został wyposażony w najnowszy sprzęt medyczny a wystrój wnętrz zapewni spędzenie czasu w miłym otoczeniu i pod profesjonalną opieką naszego zespołu.

Miejsce jest nowoczesne, przestronne, klimatyzowane i przystosowane także dla osób niepełnosprawnych, daje pacjentom poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Jak cała chirurgia plastyczna łączy medycynę ze sztuką tak również w Klinice Złotowskiej można odnaleźć wiele dzieł sztuki, które w połączeniu z nowoczesnym wnętrzem tworzą niepowtarzalną atmosferę.

Gabinety konsultacyjne i zabiegowe wyposażone są w sprzęt najnowszej generacji gwarantujący najwyższy poziom wykonania zabiegów i wysoki standard bezpieczeństwa.

Klinikę Złotowska tworzy zespół wysoce wykwalifikowanych specjalistów z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej, medycyny estetycznej oraz specjalistów z chirurgii onkologicznej i naczyniowej.

Personel kliniki nieustanne pogłębia swoją wiedzę biorąc udział w krajowych i zagranicznych konferencjach i szkoleniach.

Doskonałe usytuowanie Kliniki Złotowska umożliwia wygodny dojazd samochodem, komunikacją miejską, a bliskie sąsiedztwo lotniska będzie wygodną alternatywą dla naszych Pacjentów spoza Poznania i dla Gości zza granicy.

Przed budynkiem znajduje się także wygodny parking na którym możecie Państwo bezpiecznie zaparkować auto na czas wizyty w Klinice Złotowska.

Klinika Złotowska została otwarta z myślą o wyjątkowo wymagających Pacjentach poszukujących specjalistycznych konsultacji i zabiegów.

Nie boimy się wyzwań i zawsze staramy się pomóc i spełnić Państwa oczekiwania.

Serdecznie zapraszam, Mikołaj Kubasik.