(Gravitational Platelet Separation System – grawitacyjny system separacji osocza bogatopłytkowego PRP), to terapia czynnikami wzrostu znajdującymi się ma powierzchni płytek krwi pacjenta. Dzięki zastosowaniu systemu GPS możemy z pobranej krwi wytworzyć osocze bogatopłytkowe PRP (Platelet – Rich Plasma) zawierające czynniki wzrostu. Po aktywacji PRP rozpoczyna się stymulacja komórek macierzystych co powoduje przyspieszoną regenerację i rewitalizację wybranego miejsca w organizmie np. przebudowę kości, odbudowę skóry itd.

Cel ogólna poprawa stanu skóry – poprawa kolorytu, wzrost elastyczności i gęstości skóry, redukcja zmarszczek, zmniejszenie nierówności skóry, spłycenie blizn potrądzikowych, a także redukcja rozstępów.
Znieczulenie zastosowanie kremu znieczulającego ok 30-40 min przed zabiegiem
Pobyt w klinice bez konieczności, zabieg wykonywany ambulatoryjnie
Metody zabieg trwa ok 40 – 45 min, w zależności od miejsca podania
Przebieg pooperacyjny efekt jest widoczny już po pierwszym zabiegu, poprawa wyglądu skóry następuje stopniowo, jednak napięcie skóry jest widoczne po ok 3-4 tygodniach.
Możliwe powikłania uwypuklenia na skórze w miejscach iniekcji zanikające po upływie kilku godzin od zabiegu, krwiak w miejscu wstrzyknięcia.
Zabiegi polepszające efekt Radiofrekwencja – Pelleve, SkinPen