23 listopad

Marzysz o wydatnych, pełnych i jędrnych ustach, które nie będą wyglądały sztucznie? Zależy Ci na trwałym rezultacie, a także na możliwości odwrócenia efektów w każdej chwili? Jeśli tak, wszczepienie silikonowych implantów PermaLip może być rozwiązaniem dla Ciebie. Sprawdź, na czym dokładnie polega zabieg i dlaczego ta metoda cieszy się tak dużym zainteresowaniem ze strony kobiet.

Silikonowe implanty ust – kto może z nich skorzystać?

Jeszcze do niedawna jedyną metodą powiększenia warg było nastrzykiwanie ich kwasem hialuronowym. Obecnie coraz większą popularność zdobywają silikonowe implanty ust PermaLip, których wszczepianiem zajmuje się nasza klinika w Poznaniu. Operacja plastyczna polega na umieszczeniu ich w odpowiednim obszarze twarzy, by nadać wargom kształt pożądany przez pacjentkę. Z tego rodzaju metody może skorzystać właściwie każda kobieta, która pragnie:

  • podkreślić czerwień wargową,
  • skorygować asymetrię między górną a dolną wargą,
  • zniwelować zwiotczałość i małą objętość ust.

Jak przebiega zabieg wszczepienia implantów?

Cała procedura jest przeprowadzana w warunkach sali operacyjnej, po wcześniejszym wykluczeniu wszystkich przeciwwskazań i wybraniu wypełniacza we właściwym rozmiarze. Po zabiegu może wystąpić ból i niewielki obrzęk, dlatego zaleca się robienie zimnych okładów i przyjmowanie środków przepisanych przez lekarza. Po wszczepieniu implantów należy bezwzględnie unikać ekspozycji na wysokie temperatury. W trakcie rekonwalescencji zaleca się rezygnację z palenia papierosów oraz spożywania alkoholu.

Popularne powiększanie ust implantami w Klinice Złotowska

Nowoczesne, silikonowe implanty ust PermaLip stanowią skuteczny i popularny sposób na osiągnięcie pięknych i wydatnych warg. Przy ich pomocy można poprawić jędrność skóry oraz zmniejszyć dysproporcje między wargami. Ogromną zaletą jest fakt, że implant w każdej chwili może zostać usunięty lub zamieniony na mniejszy czy większy. W Klinice Złotowska w Poznaniu w pełni profesjonalnie realizujemy zabiegi, które dają szerokie możliwości w zakresie modelowania kształtu ust.